Efe Tercüme, Efe Çeviri

“Yeminli Tercüme” kavramı yapılan çeviri işlemine bir güvence katmak olur. Sonuç olarak tercümenizin yasal olup resmi birimlerce geçerli halde olmasıdır. 

Yeminli tercüme evrakı üzerinde hizmetin sağlandığı tercüme bürosunun kaşesi ve ilgili tercümanın adı, soyadı ve imzası bulunur. Bu prosedür yaptırdığınız tercümeyi sağlama almakla birlikte birçok kamu kurumu için talep edilen tercüme prosedürüdür. Bununla birlikte çoğu resmi dairelere yeminli tercüme evrakı teslim edilmeden evvel noter tasdiki yapılmış olması da gerekir. Bu hizmetlerin tümünü sağlarken sizi yormamak adına tüm belge teslimlerini online veya kargo yolu ile sağlıyoruz.

Efe Tercüme bürosundan hizmet almak kapıyı açmak kadar kolay olacaktır.

 

Tercüme hizmeti kapsamında birçok türde belge çevirisi hizmeti alabilirsiniz. 

Örneğin; 

Online Kanallar İle Hızla Yeminli Tercüme İhtiyacınızı Giderin.

Hizmetlerimiz sayfasından hangi türde ve hangi alanlarda tercüme hizmeti verdiğimizi görebilirsiniz.

Ayrıca çeviri hizmeti almak istediğiniz belgeleri elektronik olarak göndermeniz mümkün. Tercümesine ihtiyaç duyduğunuz belgeleri online olarak paylaşın ve tercümenizi size online kanallar aracılığı ile iletelim. Dolayısıyla tüm süreci online olarak kolaylıkla tamamlayın. Dilerseniz sonrasında tercümeniz size kargo veya kurye ile ulaşsın.

Online Tercüme hakkında bilgi için tıklayın.

Efe Yeminli Tercüme Bürosu, tüm İstanbul ve Türkiye'ye tercüme hizmetlerini ulaştırıyor. Birçok alanda ve birçok dilde tercüme hizmeti için bize ulaşın. Gerekli prosedüre uygun tercüme hizmetini size teslim edelim. Profesyonel tercüme hizmeti anlayışı yanında hız ve memnuniyet öncelikli hedeflerimizdir. 

Yeminli Tercümenizi Noter Onaylı Olarak Alabilirsiniz.

Ayrıca noter tasdikli tercüme ve apostilli tercüme hizmetleri veriyoruz. Yurtdışına gidecek olan belgelerinizin gerekli dile tercümesi ve çevirinin noter onayını yapabilirsiniz. Ayrıca bir dilde yeminli tercüman ihtiyacınızda Simultane ve Ardıl tercümanlık için yine Efe Tercüme Bürosu sizinle.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize mail veya telefon yolu ile hemen ulaşın

Sosyal medyada bizi takip etmek için tıklayın.

İstanbul Yeminli Çeviri Bürosu Efe Tercüme