Transkript Tercümesi – Transkript Çevirisi (Not Dökümü Çevirisi)

Transkript (not dökümü) belgesi, bir öğrencinin almış olduğu derslerin ve notların bulunduğu bir çizelgedir. Transkript tercümesi, diploma tercümesinde olduğu gibi eğitim amaçlı yurtdışına çıkma durumunda yapılır. Nadiren eğitim dışında bazı durumlar için de transkript çevirisine ihtiyaç duyulabilir. E-devletten barkodlu olarak edinilen bir transkriptin tercümesi yapılabilir. Yeminli tercümenin noter onayı ve apostil tasdiki yapılıp prosedüre uygun çeviri haline getirilir. Genellikle diploma tercümesi yanında transkript tercümesi de gerekmektedir.

İstanbul tercüme bürosu olan Efe Tercüme ile transkript tercümesini hızlıca yapabilmek için hemen ulaşın. Çevirinizi online olarak başlatabilirsiniz. Yeminli tercümenizi elektronik posta ile edinebilirsiniz.

  • Pasaport tercümesi
  • Ehliyet tercümesi
  • Diploma tercümesi
  • Kimlik tercümesi
  • Doğum belgesi tercümesi
  • Ölüm belgesi tercümesi
  • Mahkeme kararı belgesi tercümesi
  • Sabıka kaydı tercümesi
  • Nüfus kaydı tercümesi 

    gibi birçok çeviri hizmeti için Efe Tercüme Bürosu.

 

 

Transkript Tercümesi Ne Kadar Vakit Alır?

Yeminli transkript çevirisi genellikle gün içerisinde teslim edilebilir. Online tercüme için belgelerinizi elektronik posta ile bize iletebilirsiniz. Yeminli tercümenizi online olarak size iletebiliriz. Hızlı başvurular için online çeviri hizmeti en uygun çözüm olacaktır. Efe Tercüme Bürosu tüm süreçlerde online kolaylıkları sunmaktadır.

Hemen iletişim için : info@efeceviri.com

 

Yeminli Transkript Tercümesinin Noter Onayı

Transkript tercümesinin noter onayı aşamaları şöyledir: yeminli transkript tercümesi tamamlanır. Son kontrolleri yapılır. Yeminli tercümanın ismi, transkriptin hangi dile tercüme edildiği ve imzası belge üzerinde bulunur. Artık yeminli tercümenin noterden tasdik işlemi yapılacaktır. Bu aşamada yeminli tercümanın yemin zaptının bulunduğu noterden tasdik işlemi yapılır.

 

Transkript Çeviri Ücretleri

Transkript tercümesinin ücreti dile ve transkriptin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. İstanbul Tercüme Bürosu, Efe Tercüme profesyonel transkript çevirisi için hızlı ve uygun fiyatlarıyla sizinle. Yeminli tercümelerde hızlı ve profesyonel tercüme desteği alabilmek için hızlıca ulaşın. Ayrıca dilediğiniz zaman bizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. 

İSTANBUL YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU, EFE TERCÜME'Yİ HARİTALARDA GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Efe Tercüme Bürosu, profesyonel yeminli tercümanlar ile her alanda destekçinizdir. Her alanda tercüme hizmeti için hemen İstanbul Tercüme Bürosu, Efe Tercüme ile iletişime geçin. Kaliteli tercüme hizmetlerinden faydalanın.

Anasayfaya dönmek için tıklayınız.

SOSYAL MEDYA - YOUTUBE