İKAMETGAH TERCÜMESİ - YERLEŞİM YERİ BELGESİ TERCÜMESİ

İkametgah tercümesi (yerleşim yeri belgesi çevirisi) genellikle çeşitli yurtdışı başvurularında gerekiyor. Yerleşim yeri belgenizin içinde adres, kimlik bilgileriniz bulunuyor. Yeminli tercüme veya noter onaylı çeviri yaparak ihtiyacınızı karşılarsınız. Yurtdışına gidecek olan tercüme belgelerinizin apostil, noter onayı prosedürlerinden emin olun.

Başvurularınızda ikametgah belgesi yanında ehliyet, diploma, sertifika, nüfus kayıt örneği gibi belgelerinizin çevirilerinin de gerekmesi muhtemeldir.

Kadıköy Yeminli Tercüme BürosuEfe Tercüme tüm belge çevirileri, sertifika tercümelerinde sizinle. Profesyonel tercüme hizmetleri için her an iletişime geçebilirsiniz. Hemen arayıp tercümenizin ücreti ve tercüme süresi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yerleşim yeri belgenizi e-devletten edinin online tercümesi gün içinde sizinle paylaşalım. Online tercüme hizmeti ile her ihtiyacınızı kolaylıkla halledin.

İkametgah Belgesi Nereden Temin Edilir?

Tercüme edilecek yerleşim yeri belgenizi e-devletten alabilirsiniz. Bunun dışında nüfus müdürlüğü veya mahalle muhtarlığınızdan yerleşim yeri belgenizi teslim alabilirsiniz. E-devletten aldığınız barkodlu  belgeyi de bu süreçlerde kullanmanız mümkün.

İkametgah Belgesi - Noter Onaylı Tercüme & Yeminli Tercüme Kadıköy

Belgelerinizi ibraz edeceğiniz kuruma göre hangi prosedürde tercüme hizmeti almanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Resmi kurumlar genel olarak noter onaylı tercümeyi gerektirir. Bilgi edinmek için belgeyi vereceğiniz kurumlar ile iletişime geçmeniz gerekir.

İhtiyaca göre ikametgah belgesinin yeminli tercümesi veya noter onaylı tercümesi yapılır. Tüm sürece hakim olmak ve prosedürleri eksiksiz tamamlamak gerekir.

Efe Tercüme Bürosu yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmetinde hızlı çözüm ortağınızdır.

İkametgah Tercümesi Apostilli - Kadıköy Tercüme 

Apostil yurtdışına çıkacak olan belgenizin orijinalliğini doğrulayan bir onay sistemidir.

Yurtdışına çıkacak olan yerleşim yeri belgenizin apostil tasdikli olması çoğunlukla gerekir. Online başvurularda bu durum nadiren es geçiliyor. Genellikle resmi kurumlara vereceğiniz tercümenizin noter onaylı, apostilli tercüme olması gerekir.

Tercümenin apostil tasdikini ise ülkeye göre Kaymakamlıklardan veya Valilik Hukuk Bürolarından yapabilirsiniz.

Efe Yeminli Tercüme Bürosu ile iletişime geçin. Tüm tercüme hizmetleri ve detaylar için kolayca bilgi edinin.

İkametgah belgesi dışında pasaport tercümesi, ehliyet tercümesi, nüfus kayıt örneği tercümesi, kimlik tercümesi, diploma tercümesi, transkript tercümesi, sertifika tercümesi, mezun belgesi tercümesi gibi tüm belge çevirisi hizmetlerinden yararlanın. Hemen arayın, tercüme ihtiyacınızı giderin. Ayrıca dilediğiniz tercüme konusunda bilgi almak için bizi ziyaret edebilirsiniz. 

EFE TERCÜME GOOGLE MAPS

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN.