Diploma Tercümesi – Diploma Çevirisi

Bir Türk vatandaşının başka bir ülkede eğitim görmesi veya çalışabilmesi gibi çeşitli durumlarda diploma tercümesi gerekebilir. Resmi kurumlara ibraz edilecek olan diploma tercümesi, noter tasdikli tercüme olarak sunulabilir. Yeminli diploma çevirisi ve noter onaylı diploma tercümesi için doğru adres Efe Tercüme Bürosu’dur. Yurt dışında eğitim görecek öğrencilerin diploma tercümesine ihtiyaçları olacaktır.

Lise diploması tercümesi,
Önlisans diploması tercümesi,
Lisans diploması tercümesi,
Yükseköğretim diploması tercümesi,
Doktora diploması tercümesi,
Kurs bitirme belgesi tercümesi,
Sertifika tercümesi gibi seçeneklerden bu hizmette faydalanabilirsiniz.

 

Diploma Tercümesi Ne Kadar Vakit Alır?

Yeminli diploma çevirisi genellikle gün içerisinde teslim edilebilir. Online tercüme için belgelerinizi elektronik posta ile bize iletebilirsiniz. Tercümenizi online olarak size iletebiliriz. Hızlı başvurular için online çeviri hizmeti en uygun çözüm olacaktır.

Yeminli Diploma Tercümesinin Noter Onayı - Kadıköy Tercüme Bürosu

Diploma çevirisi tamamlanır. Son kontrolleri yapılır. Yeminli tercümanın ismi, diplomanın hangi dile tercüme edildiği ve imzası belge üzerinde bulunur. Artık yeminli tercümenin noterden tasdik işlemi yapılacaktır. Bu aşamada yeminli tercümanın yemin zaptının bulunduğu noterden tasdik işlemi yapılır.

 Yeminli Diploma Çeviri Ücretleri - Kadıköy Tercüme Bürosu

Diploma çevirisinin ücreti dile ve diploma türüne göre değişiklik gösterebilir. Yeminli tercümelerde hızlı ve profesyonel tercüme desteği alabilmek için hızlıca ulaşın. İstanbul Tercüme Bürosu, Efe Tercüme profesyonel diploma çevirisi için hızlı ve uygun fiyatlarıyla sizinle.

Kadıköy Tercüme Büroları, Efe Tercüme ile her alanda ve birçok dilde yeminli tercüme hizmeti almanız mümkün. Diploma çevirisi, transkript tercümesi, pasaport tercümesi, ehliyet tercümesi, sicil kaydı belgesi tercümesi, sağlık raporu tercümesi ihtiyaçlarınızı hızlıca giderin. Kadıköy yeminli tercüme bürosu, Efe Tercüme tüm belge çevirileri yanında simultane tercüme ve ardıl tercüme hizmetlerini de kesintisiz olarak vermektedir. 

Efe Tercüme Bürosu, profesyonel yeminli tercümanlar ile her alanda destekçinizdir. Her alanda tercüme hizmeti için hemen İstanbul Tercüme Bürosu, Efe Tercüme ile iletişime geçin. Kaliteli tercüme hizmetlerinden faydalanın.
Anasayfaya dönmek için tıklayınız.

Ayrıca dilediğiniz zaman bizi ziyaret edebilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

HARİTALARDA EFE TERCÜME BÜROSU

 

KADIKÖY YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU - EFE TERCÜME